Geoblog.pl    draago    Podróże    Syria, Jordania 2007    Udarek i takie tam
2007

Udarek i takie tam

Syria
Syria, Damascus

No i mamy pierwsza ofiare promieni UV! Adam rozchorowal sie w Maaluli. Myslelismy ze to chwilowe, jednak po powrocie na hotelowy dach okazalo sie ze stan jest co raz gorszy! Z minuty na minute kresek na termometrze przybywalo, az zatrzymalo sie na 38,9 stopnia Celsjusza... chwile grozy juz minely! Fachowym okiem obejrzalem ofiare i stwierdzilem udar cieplny. Podalismy kilka tabsow, ktore znajdowaly sie w apteczce i sytuacja diametralnie sie zmienila. Adam mogl chodzic (choc i tak poki co lezy) i 'myslec' (jak sam to nazwal). Prosimy o nie panikowanie! Bedzie dobrze!@ Jutro jedziemy do Ammanu w Jordanii, wiec mozemy sie nie odzywac! Pozdrawiamy!

Najstarsza
Najstarsza - 2007-08-14 09:42
Adam wracaj szybko do zdrowia.Pozdrowionka dla wszystkich.ja chce do was.....

JA YETI :]
JA YETI :] - 2007-08-14 09:44
JA TEZ JA TEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adam trzymaj sie i nie daj sie temu sloncu!!! ;)

AsiA
AsiA - 2007-08-16 11:40
Hej wszytskim to wiadomosc do Al... a wlasciwie do Kasi bo obiecalam jej tak nienazywac :o) wiec niedaj sie Kochana odciskom i badz dzielna pal pij i uzywaj ile wlezie sledze Was nabierzaco i Wam strasznie zazdroszcze unas kapie z nieba cochwile i ogolnie monotonnia i nuda bawcie sie dobrze i szczecie podczas nastepnych przgod zycze buzka!!

tusiek
tusiek - 2007-08-20 11:43
kochani nie moge sie naczytac co juz zobaczyliscie!!! Jestescie wspaniali, !! :))Trzymam kciuki za Adama, ze ma sie juz lepiej!!szkoda, ze nie posylaciew wiecej zdjec :P Korzystajcie cala piersia caluje was mocno!!! :D

Pawel
Pawel - 2007-08-20 12:31
Ja też trzymam kciuki, a jak! No i trza dużo pić i uważać na to słońce! Nie idźcie w ślad za naszymi wojakami na misjach w ciepłych krajach, którzy padają jak muchy, zgrywając chojraków ;)

draago
Wojtek S.